Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Štěnata

První krytí tímto psem v České Republice !!!

21.6. se narodilo 9 štěňátek, a to 5 fenek a 4 psi. Štěňátka jsou červené s bílými znaky a modroplavé.

              Všechna štěňátka jou již ve svých domovech.

Daffy Ademar Juris - prodaná

       

Della Ademar Juris - prodaná

       

Damon Ace Ademar Juris-nestandartní     Damien Ademar Juris cena 15.tis.         Dobi Wizard Ademar Juris 15.tis.

                                prodaný                                                               prodaný                                                           prodaný  

 

Feny - Female

Fena č.1 - barva červená - Danetta Ademar Juris - prodaná

    

Fena č. 2 - barva modroplavá - Dandeli Ademar Juris - prodaná

    

Fena č. 3 - modroplavá -Dorothe my love Ademar Juris- prodaná

    

Fena č. 4 - červená - Della Ademar Juris - prodaná

    

Fena č. 5 - červená - Daffy Ademar Juris - prodaná

   

Psi - Male

Pes č. 1 - nestandartní, červený - Damon ace Ademar Juris - prodaný

    

Pes č. 2 - červený - Dune the Duke Ademar Juris - prodaný

   

Pes č. 3 - červený - Dobi Wizard Ademar Juris - prodaný

   

Pes č. 4 - modroplavý - Demien Ademar Juris - prodaný

   

                                          

                                                                          

 

První krytí tímto psem v ČR !!!

Matkou štěnátek se stane naše nejmladší fenka Anthoanette Princess Ademar Juris - plně testovaná na kyčle ,lokty a srdce. Ataxie Clear,červené barvy ,standartní výšky a tmavého oka.

Otec štěňat Laki´s Pride Balthazar -srbský pes červené barvy,standartní výšky ,tmavým okem taky testovaný na kyčle ,lokty. Ataxie Clear. Pes je velice vyrovnané povahy,žijící s malými dětmi.

 

Rezervace plánovaných štěňátek lze již provést nyní. ( tel. 604 968 276image604 968 276 a nebo email: marcelinka1@seznam.cz ) Závazná rezervace, zaplacení zálohy, je možné až po narození štěňat. Tato záloha zaručuje, že Vámi vybrané štěně nebude prodáno jinému zájemci. Záloha se pak odečte od ceny štěněte. Jestli že, zájemce ztratí zájem a zruší rezervaci, záloha zůstává chovateli.

CENA ŠTĚNĚTE SE BUDE POHYBOVAT KOLEM 15tis.

Všechny štěňatka budou řádně očkovaná a odčervená, vybavená EURO pasem, čipovaná a budou mít vystavený PRŮKAZ PŮVODU.

KUPNÍ SMLOUVA A CHOVATELSKÝ SERVIS SAMOZŘEJMOSTÍ.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vrh "C"

Všechna štěňátka jsou již ve svých nových domovech.

Coddo Power of Ademar Juris, 6 týdnů

Otec:interchamp.Victory Way Yes´I Can Fly-ruský pes žijící v Maďarsku

matka: grand.champ.Beladet Tear Sea Top Tamir 

 

  

                                      Zadaná                                                      Zadaná                                                          Zadaná

 

17.9.2014 se nám ve večerních hodinách narodily 4 štěnátka. 3holčičky a 1 chlapeček.

 

Máme potvrzenou březost. Předpokládaný porod by měl proběhnout 17.9.2014

Proběhlo plánované krytí naší fenky Gch.Beladet Tear Sea Top Tamir s krásným ruským psem žijícím v Maďarsku.             Interchamp.Viktory Way Yes´I Can Fly. Champ.Bulharska, Grand.Champ.Rumunska, Grand.Champ.Srbska,Junior Champ.Srbska, 4x B.O.S, 2x BOB, Res.B.I.S., junior B.O.G., puppy B.I.S.

Testy: Ataxie-CLEAR, HD A/A , ED 0/0 , SD 0/0 patela-free

Jedná se o první krytí tímto psem v České Republice.

        

Rezervace plánovaných štěňátek lze již provést nyní. Závazná rezervace, zaplacení zálohy, je možné, až po narození štěňat. Tato záloha zaručuje,že Vámi vybrané štěně nebude prodáno jinému zájemci. Záloha se pak odečte od ceny štěněte. Jestli že, zájemce ztratí zájem a zruší rezervaci, záloha zůstává chovateli.
CENA ŠTĚNĚTE SE BUDE POHYBOVAT KOLEM  20tis.-25tis.dle počtu narozených štěňat.
 
Všechny štěňátka budou řádně očkovaná a odčervená, vybavená EURO pasem, čipovaná a budou mít vystavený PRŮKAZ PŮVODU.
 
KUPNÍ SMLOUVA A CHOVATELSKÝ SERVIS SAMOZŘEJMOSTÍ.

 

V roce 2014  plánujeme vrh ,,C ", druhé a již poslední připuštění naší fenky GCh.Beladet Tear Sea Top Tamir. Ženicha již máme vybraného,bude se jednat o první krytí v ČR tímto krásným ruským psem červené barvy s bílými znaky, interšampionem několika zemí, testovaný na klouby,srdce a ataxii-clear.Krytí proběhne v měsíci červenec. Podrobnější informace se dovíte po potvrzení březosti fenky :) prosím,mějte strpení.

                                                           Vrh ,, B "

   Jmenuji se B´Art Dark Knight Ademar Juris (Temný Rytíř)-jsem jedináček od první chvíle a po dlouhém očekávání, nekonečných hodin prožitého strachu o mou maminku Gch.BADOT BRAVE HEART TOP TAMIR a taky o mě,jsem se dne 5.10.2013 v 9hodin ráno narodil císařským řezem. Mám černou barvu jako můj otec Ch.BULLET PROFF GANG-STAFF a moje porodní váha je 470g. Jsem kluk jak cumel.

    

Máme nakryto.

 

Předpokládaný porod proběhne v měsíci říjnu ...

otec: Gang -Staff Bullet Prof (polsko)- temperametní pes černé barvy s bílými znaky,standartní výšky,champion Polska,Ataxie-clear,HD-A,ED 0/0 .

matka:Badot Brave Heart Top Tamir-velice klidná vyrovnaná fena červené barvy s bílými znaky,vyváženého formátu,správného typu,elegantní hlavou i pohybem.Držitelka grand.champ. ČR, champ. ČR. Vyrůstá ve společnosti dalších psů,je velice  kamarádská.Ataxie-clear,srdce na poslech v pořádku.

 

Rezervace plánovaných štěnátek lze již provést nyní. Závazná rezervace, zaplacení zálohy, je možné až po narození štěňat. Tato záloha zaručuje,že Vámi vybrané štěně nebude prodáno jinému zájemci. Záloha se pak odečte od ceny štěněte. Jestli že,zájemce ztratí zájem a zruší rezervaci, záloha zůstává chovateli.

Všechny štěňátka budou řádně očkovaná a odčervená,vybavená EURO pasem, čipovaná a budou mít vystaven PRŮKAZ PŮVODU.

KUPNÍ  SMLOUVA  A CHOVATELSKÝ SERVIS  samozřejmostí.

 

Na konci prázdnin-měsíc srpen-plánujeme vrh ,,B "-připuštění naší druhé fenky GCh.Badot Brave Heart Top Tamir.(předpoklad barev štěnat-červená a černá s bílými znaky)

Gang - Staff Bullet Proof ( Champ. PL )

           HD - A, ED - 0/0

Otec : Gang - Staff Big Tex ( inter champion, champion PL , USA, FIN, LT, RUS, D )

Matka : Gangstaff Trinity of Matrix ( champion PL )

Ataxie : CLEAR

 

 Jste-li seriózní zájemci a máte o štěňátko zájem,můžete mě kontaktovat (viz.kontakt). Napiště mi prosím pár vět o sobě a jaký máte záměr se stěnátkem. Ráda Vám vše zodpovím.

 

Vrh ,,A "-všechna štěňata jsou již v nových domovech!!!     

Do nových domovů se štěňátka rozjedou na začátku měsíce května , všechna budou řádně očkovaná a odčervená,vybavená EURO pasem , čipovaná a budou mít vystavený průkaz původu. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Také dostanou pro začátek papání ,na které jsou zvyklé a misku.

 

                        

7.3.2013 se narodili 4 holky a 1 kluk

 

Leden 2013

Naše první štěňátka vrh ,,A"

Matkou se stane naše fenka GCh. Beladet Tear Sea a máme již domluveného krásného krycího psa-otce našich budoucích štěňátek.

Fena-Badinka je sytě červené barvy s bílými znaky,standartní výšky 46,5cm,(posudky v sekci výstavy) testovaná na Ataxii s výsledkem CLEAR,velice temperamentní povahy,socializovaná s dětmi ,zvířaty.Žije ve smečce 4 psů(stafordi a yorci).Má vůdčí schopnosti,dokáže si ve smečce srovnat pořádek.K lidem a dětem je velice přátelská,řekla bych až moc,dokáže přivítat kde koho..Je neskutečně zapálená do každého sportu,aporty,přetahování,běh,plavání a má neskutečnou vytrvalost.

,, Nico"-Gang  Staff  Braveheart -nádherný polský pes,mnohonásobný držitel šamponátů- Champ.Bullgarie,Champ. Moldavie, Grand Champ.Moldavie, Champ. Polska atd.. Je testovaný na Ataxii s výsedkem CLEAR, a  má další testy s vynikajícími výsledky HD A/A, ED: O/O. Jeho rodiči jsou otec: Int.Multi Ch. Gang-Staff BIG TEX a matka CH.PL Gang-Staff LOVE AT FIRST SIGHT.

Otec-Nico je blankytně plavý (isabel),byl vybrán k vůli jeho přednostem,výborný exterier,silná kostra,standartní výšky ,dosažené tituly na výstavách,je čekatelem interšampiona,úspěchů jeho předků a jeho neskutečně trpělivé povaze.Je vychovaný s dvěmi malými dětmi 7 a 1,5 roku,ke kterým je hodně trpělivý,je výborný rodinný společník.Je taky velice aktivní pes s velkou fyzickou kondicí,plavání,běh u kola,má ochotu pracovat a rychle se učit.K opačnému psímu pohlaví je pozorný,ke stejnému-nevyvolává konflikty,ale dokáže se ubránit.

Mimo to jsou oba psi hodně zvědaví,dovedou být také pěkně pohodlní,válet se i na gauči,někdy také hluší jak poleno...:)))

Další zajíavosti a jeho foografie naleznete : http://www.braveheart.com.pl

                                                                                                                          

 

TOPlist